Opinie o Nas
Opaska na oczy do spania - czy warto taką posiadać ?
Opaska na oczy do spania - czy warto taką posiadać ?

Opaska na oczy do spania - czy warto taką posiadać ?

 

19% ankietowanych badania Great British Sleep Survey odpowiedziało, że podczas snu, przez światło odczuwają dyskomfort. Ponadto, coraz więcej osób zaczyna się skarżyć, że podczas podróży, bądź za przyczyną pracy na kilka zmian, lub podczas pobytu w szpitalu, mają kłopoty z zaśnięciem i odpowiednim wypoczynkiem. Wielu z nas musi się również mierzyć z lękiem przed ciemnością.

 

Odpowiedzią na te wszystkie dolegliwości jest opaska na oczy. To właśnie za jej sprawą, blokowane są bodźce wzrokowe, a przez co minimalizowane są zaburzenia snu spowodowane przez światło.

 

Czy taka opaska na oczy do spania może realnie pomóc?

 

O wartości i potrzebie światła chyba nie trzeba zbyt dużo mówić. Jednak warto zauważyć, że może mieć ono ogromny wpływ na cykl naszego snu. W naszych oczach znajdują się wyspecjalizowane komórki, które reagują właśnie na fale świetlne, a następnie wysyłają sygnały do części naszego mózgu, która kontroluje zegar ciała. Prawidłowe utrzymanie 24-godzinnego rytmu dnia, wcale nie jest takie proste. Nie zawsze znajdujemy się w miejscu, gdzie mamy zapewnione odpowiednie zaciemnienie, aby pozwolić sobie na idealny sen. Jednak utrzymanie idealnego środowiska do spania nie musi byś aż tak skomplikowane. Przecież nikt z nas nie maluje specjalnie ścian w sypialni na czarno, lub nie zasuwa okien na całe 24 godziny.  Według nas, zadbanie o dobry sen jest dużo prostsze. Wystarczy jedynie wyposażyć się w opaskę na oczy, która zahamuje dopływ światła, przez co wydzielanie melatoniny zostanie znacznie opóźnione.

 

Maska do spania ma to do siebie, że nie wymaga od nas tak naprawdę niczego. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby troszkę poeksperymentować i sprawdzić, czy sen z opaską na oczy, faktycznie nam pomoże.

 

W swojej ofercie mamy wiele różnych rodzajów masek na oczy. Dzięki najlepszej jakości materiałów, z których są wykonane, będziesz mógł nareszcie poczuć komfortowy sen. W szczególności polecamy  oraz te jedwabne opaski na oczy oraz opaski na oczy do spania 3d

BEZPŁATNA DOSTAWA OD 99 zł. WYSYŁKA W 24h

PROFESJONALNE DORADZTWO

MASZ CZAS NA ZWROT 30 DNI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl