Opinie o Nas
Dlaczego używać opaski na oczy cz.1
Dlaczego używać opaski na oczy.

Opaski na oczy do spania są czasem obarczone stereotypami, które są niepoważne, podczas gdy w rzeczywistości są bardzo użyteczne podczas spania. Z całą pewnością więcej osób powinno korzystać z ich niesamowitych właściwości. Dziś przedstawimy tylko jedną korzyść dlaczego opaski na oczy są tak ważne dla każdego z nas, a na pewno dla tych którzy mają problemy ze zdrowym i regenerującym snem.

Poprawiają jakość snu.
Głównym powodem, dla którego naukowcy mówią, że potrzebujesz ciemności dla dobrego snu, jest właściwie ewolucja.
Ludzie naturalnie działają w dzień, co oznacza, że jesteśmy obudzeni w ciągu dnia i śpimy w nocy.
Przez tysiące lat, zanim światła elektryczne pozwoliły nam pracować, ludzie naturalnie spali, gdy było ciemno i nie spali w ciągu dnia. Nasze mózgi są połączone w powiązanie ciemności ze snem i wytwarzają więcej melatoniny (hormonu, który kontroluje nasze cykle snu i budzenia), gdy wyczuwają brak światła.

Oprócz zwiększonej produkcji melatoniny, naukowcy powiązali także ciemne warunki snu ze zwiększonym czasem snu REM co oznacza, że częściej śpisz głęboko i śpisz przez całą noc budząc się wypoczęty.

Opaski na oczy do spania powodują że oddzielamy się od światła i możemy zasypiać mocniej i szybciej praktycznie w każdych warunkach. Maski na oczy do spania takie jak Elite4u, oferują niemal całkowitą ciemność dlatego przetestuj już dziś jeśli jeszcze nie posiadasz Swojej opaski.

Niebawem kolejne korzyści korzystania z opaski na oczy do spania.

 

BEZPŁATNA DOSTAWA OD 99 zł. WYSYŁKA W 24h

PROFESJONALNE DORADZTWO

MASZ CZAS NA ZWROT 30 DNI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl