Opinie o Nas
Jak odpocząć podczas podróży ?
Jak odpocząć podczas podróży ?

--- Z głową w chmurach ---

 

Dobry sen dla lubiących podniebne podróże

 

Zapewne doskonale są Ci znane wszystkie tajniki lotniczych podróży – nawet nie śmiemy w to wątpić! Jednak, czy jesteś pewien, że nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? A co powiesz na to gdybyśmy podali Ci w tajemnicy informację, jak dobrze spać podczas lotu? Jeżeli lot jest dla Ciebie przykrym obowiązkiem, który chciałbyś zamienić na przyjemny sen – nie mogłeś trafić lepiej. Poniżej przedstawimy Ci kilka rad, jak to zrobić.

 

Miejsce ma znaczenie

 

Jedni lubią przy oknie, a inni w środku. Jeżeli preferujesz pierwszą opcję, to znaczy, że wiesz już naprawdę dużo! W takim ułożeniu powinieneś jedynie zadbać o odpowiednie oparcie głowy (w tym wypadku o okno). Z tego miejsca nikt nie będzie Cię budził, żeby wyjść z kabiny. Tobie nie pozostaje nic więcej, jak tylko rokoszować się dobrym snem i odpoczynkiem.  

 

Personel to sojusznicy dobrego wypoczynku

 

Jeżeli przed podróżą nastawiasz się na to, że chciałbyś porządnie wypocząć przed lądowaniem, daj znać personelowi, że nie chcesz byś niepokojony podczas podróży. W takim wypadku zapewniasz sobie, że nikt nie zaburzy Twojego spokojnego snu pytaniem – może coś do picia? Tym sposobem zapewniasz nie tylko sobie spokojną podróż, ale również ułatwiasz pracę osobom z personelu.

 

Opaska na oczy do spania, która czyni cuda

 

Kiedy już zapewniliśmy sobie dobre miejsce oraz poinformowanie personelu o tym, że chcemy mieć spokój podczas podróży, musimy jeszcze zadbać o odpowiednie zaciemnienie. Jednak jak to zrobić w samolocie? Przecież nie lecimy sami i nikt specjalnie dla nas nie zasunie wszystkich okien. Co zatem zrobić w takim wypadku? Warto wyposażyć się w maskę na oczy. Odpowiednio dobrany materiał, kształt oraz rozmiar opaski do snu, może czynić cuda. Maska na oczy w idealny sposób zapewni Ci odpowiednie zaciemnienie oraz relaksujący i spokojny sen. Zapachowe, chłodzące, podgrzewane, sterowane telefonem, delikatne, duże, małe… jakie tylko chcesz, opaski na oczy potrafią diametralnie odmienić jakoś Twojego snu.

 

Grunt to głowa na karku

 

Jeżeli już wyposażyłeś się w odpowiednią maskę na oczy, czas również zadbać o dobrą poduszkę. Wspominaliśmy już o oparciu głowy, np. na oknie, jednak to samo w sobie nie brzmi jeszcze zbyt dobrze i komfortowo. W takim wypadku brakuje Ci tylko odpowiednio dobranej poduszki na szyję. Twoja głowa będzie stabilnie ułożona i żadne turbulencje, nie będą w stanie zaburzyć Twojego odpoczynku.

 

Dźwięki wybierasz sam

 

Nie każdy z nas lubi dźwięki, które towarzyszą nam podczas podróży. Rozmowy, sprzęt multimedialny, naturalne dźwięki wydawane przez samolot... Czy na czas podróży można się tego wszystkiego pozbyć? Owszem! Wystarczy wyposażyć się w tzw. odtwarzacz mp3. Kompaktowość, mały rozmiar oraz prostota użycia, to tylko nieliczne atuty tego urządzenia.

 

Tak właśnie wygląda nasz krótki samouczek o tym, jak zadbać o komfortowy i spokojny sen podczas podróży. Niech lot samolotem nie będzie dla Ciebie nieprzyjemną koniecznością, ale czasem, na zebranie sił i witalności na to, co czeka nas po wylądowaniu.

Kup teraz opaski na oczy w Naszym sklepie aby Twoja podróż była jeszcze bardziej komfortowa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl